Grupa Adamed

Europejski Urząd Patentowy z wizytą w...

Grupę Adamed odwiedziła delegacja, w której skład weszli członkowie Europejskiego Urzędu Patentowego, na czele z Wiceprezydentem Urzędu – Raimundem Lutz’em.

X Konferencja Przemysłu Farmaceutycznego

W dniach 27-28 października odbyła się jubileuszowa X konferencja Przemysłu Farmaceutycznego. Honorowym partnerem tego wydarzenia została Grupa Adamed.

Polski Kongres Gospodarczy z udziałem...

W dniach 22-23 października br. w Warszawie odbył się Polski Kongres Gospodarczy: „Nauka dla biznesu, biznes dla nauki” zorganizowany przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

Grupa Adamed uczestnikiem Europejskiego...

Przedsiębiorcy z krajów Unii Europejskiej oraz z nią stowarzyszonych mieli możliwość 16 października br. debatować o europejskiej gospodarce na zasadach obowiązujących w Parlamencie Europejskim. Podczas tego wydarzenia Grupę Adamed reprezentował Prezes Maciej Adamkiewicz.

Grupa Adamed na rozdaniu Nagród...

Już po raz czternasty wyłoniono laureatów Nagród Naukowych Polityki – Grupa Adamed została po raz pierwszy partnerem tego prestiżowego i cenionego konkursu naukowego.

Wystartował ADAMED SmartUP!

17 października 2014 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się inauguracja wyjątkowego projektu naukowo-edukacyjnego ADAMED SmartUP.


Serwis Grupy Adamed używa plików „cookies”. Więcej informacji o zastosowaniu i sposobie działania plików
„Cookies”znajduje się w naszej nocie prawnej. Dalsze korzystanie z witryny oznacza akceptację warunków.