Grupa Adamed

Wystartował ADAMED SmartUP!

17 października 2014 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się inauguracja wyjątkowego projektu naukowo-edukacyjnego ADAMED SmartUP.

„Liderzy w sektorze ochrony zdrowia”

Grupa Adamed została partnerem projektu, którego celem jest wykształcenie otwartej na zmiany kadry menedżerskiej zarządzającej w przyszłości służbą zdrowia i placówkami medycznymi.

Nagrody Narodowego Centrum Nauki...

Z początkiem października po raz drugi została wręczona Nagroda Narodowego Centrum Nauki dla młodych naukowców. Grupa Adamed ufundowała nagrodę dla laureata wyłonionego w dziedzinie nauk o życiu.

Grupa Adamed inspiruje dziennikarzy

Innowacyjność w przemyśle farmaceutycznym to główny temat wystąpienia Katarzyny Dubno, Dyrektor Działu Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia Grupy Adamed, podczas XIII Ogólnopolskiej Konferencji „Polka w Europie”.

Grupa Adamed na EFNI 2014

„Liderzy przyszłości – jak ich znaleźć i przygotować do wyzwań XXI wieku?” Debata z udziałem dr n. med. Małgorzaty Adamkiewicz, Dyrektora Generalnego Grupy Adamed

Grupa Adamed partnerem Innovative Europe

Grupa Adamed została partnerem konferencji „Innowacyjna Europa - przyszłość współpracy nauki i biznesu" odbywającej się w ramach Europejskiego Forum Nowych Idei.


Serwis Grupy Adamed używa plików „cookies”. Więcej informacji o zastosowaniu i sposobie działania plików
„Cookies”znajduje się w naszej nocie prawnej. Dalsze korzystanie z witryny oznacza akceptację warunków.