Grupa Adamed

Grupa Adamed na rozdaniu Nagród...

Już po raz czternasty wyłoniono laureatów Nagród Naukowych Polityki – Grupa Adamed została po raz pierwszy partnerem tego prestiżowego i cenionego konkursu naukowego.

Wystartował ADAMED SmartUP!

17 października 2014 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się inauguracja wyjątkowego projektu naukowo-edukacyjnego ADAMED SmartUP.

„Liderzy w sektorze ochrony zdrowia”

Grupa Adamed została partnerem projektu, którego celem jest wykształcenie otwartej na zmiany kadry menedżerskiej zarządzającej w przyszłości służbą zdrowia i placówkami medycznymi.

Grupa Adamed uczestnikiem targów CPhI

Po raz czternasty Grupa Adamed zaprezentowała się na Światowych Targach Farmaceutycznych odbywających się w Paryżu w dniach 7-9 października.

Nagrody Narodowego Centrum Nauki...

Z początkiem października po raz drugi została wręczona Nagroda Narodowego Centrum Nauki dla młodych naukowców. Grupa Adamed ufundowała nagrodę dla laureata wyłonionego w dziedzinie nauk o życiu.

Grupa Adamed inspiruje dziennikarzy

Innowacyjność w przemyśle farmaceutycznym to główny temat wystąpienia Katarzyny Dubno, Dyrektor Działu Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia Grupy Adamed, podczas XIII Ogólnopolskiej Konferencji „Polka w Europie”.


Serwis Grupy Adamed używa plików „cookies”. Więcej informacji o zastosowaniu i sposobie działania plików
„Cookies”znajduje się w naszej nocie prawnej. Dalsze korzystanie z witryny oznacza akceptację warunków.